
Bien-Air Dental
Спрей-мастило для наконечників Spraynet (Спрейнет), об'єм 500 мл (Bien-Air Dental)
Артикул: 003512В наявності
2 126 ₴
Ціна показана у валюті, обраній у шапці сайту
Доставка 1–2 дні
Оригінал
Повернення 14 днів
Часто купують разом
що знадобиться разом із цим товаром+++
- Цей товар: Спрей-мастило для наконечників Spraynet (Спрейнет), об'єм 500 мл (Bien-Air Dental)2 126 ₴
- Засіб для чищення наконечників Aquacare (АкваКер) (Bien-Air Dental)1 350 ₴
- Пакет для стерилізації, розмір 90×260 мм (Medal)328 ₴
- Самоклеючі пакети для стерилізації інструментів 90*260 мм, 200 штук (Black Sea Med)330 ₴
Разом за 4 шт.
4 134 ₴
Характеристики
- Виробник
- Bien-Air Dental
- Країна виробник
- Швейцарія
- Артикул
- 003512
Опис
Перш ніж наносити мастило на наконечник, канали й механізми варто очистити — для цього Bien Air випускає Spraynet, засіб на спиртовій основі для турбін, мікромоторних наконечників та безщіткових і повітряних мікромоторів. Легко проникає в зовнішні й внутрішні поверхні, знімаючи забруднення перед подальшим обслуговуванням.
Переваги
- Спиртова основа ефективно розчиняє забруднення як на зовнішній, так і на внутрішній поверхні наконечника.
- Підходить для кількох типів обертових інструментів — турбін, мікромоторних наконечників, безщіткових моделей.
- Входить до лінійки засобів догляду Bien-Air, де кожен продукт відповідає за окремий етап обслуговування.
Застосування
Наносять на наконечник для очищення перед етапом змащування — після SPRAYNET обов'язково проводиться нанесення мастильного засобу.
Характеристики
- Виробник: Bien-Air Dental
- Об'єм: 500 мл
- Основа: спиртова
- Призначення: очищення перед змащуванням
Відгуки покупців
Поки що відгуків немає. Оцінки тут залишають лише покупці: після доставки ми надсилаємо лист із проханням оцінити товар. Жодних вигаданих відгуків.
Схожі товари

Bien-Air Dental
Спрей-мастило для наконечників Lubrifluid (Любріфлюїд), об'єм 500 мл (Bien-Air Dental)В наявності· Арт. 003510
2 125 ₴

Bien-Air Dental
Мастило-капсула для наконечників Lubrimed (Лубрімед), 6 капсул (Bien-Air Dental)6 капсул
В наявності· Арт. 003410
1 813 ₴

W&H Dentalwerk Burmoos
Сервісне мастило для наконечників F1 service oil (Ф1 сервіс ойл), модель MD-400 (W&H)F1 MD-400
В наявності· Арт. 005795
1 435 ₴

Dentsply Sirona
Спрей-мастило для наконечників T1 Spray (Ті-1 Спрей) (Dentsply Sirona)В наявності· Арт. 003497
1 413 ₴

Bien-Air Dental
Засіб для чищення наконечників Aquacare (АкваКер) (Bien-Air Dental)В наявності· Арт. 003509
1 350 ₴
